neděle 2. září 2018

Taneční klub Tlučná na soustředění na Přimdě

Taneční klub zahájil sezonu 2018/2019  rekreačním středisku Přimda, kam odjíždí každý rok, aby se děti po prázdninách dostaly zpět do formy.

Odjížděli jsme v pátek 24. 8. 2018, počasí bylo deštivé a na Přimdě nás čekal mlžný opar. V sobotu také ještě pršelo, ale v neděli se počasí umoudřilo a do konce soustředění bylo krásně.

Hned od sobotního rána děti tančily. Většinu času jsme věnovali pohybové průpravě, základům baletu, posilování, protahování a přípravě nové taneční skladby. Tréninky jsme měli 5x denně, proložené nejrůznějšími hrami. Děti si zkusily zahrát třeba kulečník, šipky a stolní fotbálek. Neděle byla napůl taneční a napůl relaxační. Kromě tancování jsme si udělali výlet na zříceninu hradu Přimda, zaplavali si v bazénu a splnili bobříka odvahy. Ve strašidelném lese byly příšery se zelenýma očima, houkala sova a nechyběl ani vlkodlak. V pondělí jsme si navíc vyzkoušeli trénink na trampolínách. V úterý nás čekalo opakování sestaviček, které jsme se naučili, balení a těšení se domů. Před odjezdem děti dostaly odměny za soutěžní klání, které probíhalo mezi jednotlivými družstvy během celého soustředění. Každý si odnesl nějakou cenu.

A hurá domů.

 

Bohatou fotogalerii si můžete prohlédnout na: zde

Později byl článek publikován v Tlučenském zpravodaji zde

TOPlist

© 2018 TK14

Created by LANSY